Az eheti adást a Reddit bugyrai határozták meg. Szó volt egy r/baloldalon kiírt szavazásról, ahol a kérdező azt feszegette a közösségben, hogy mit a teendő lépés egy jobb baloldalért? Ezeket az általa felvetett opciókat beszéltük át. Majd áttértünk egy, a Póluson megjelent cikk r/hungary-s visszhangjára. Végül aktuálisan populáris témába vágtuk a fejszénket, ugyanis a fociról elmélkedtünk, főként a világbajnokság kapcsán.
Ne siránkozz a baloldal szükséges lépéseiről, az európai fegyverkezésről és a fociról!





